Babskie góry. Kobiecy sposób na trekking, bieganie, skitury oraz rower. Autor : Martens kategoria: Przewodniki
Produkt dostępny w sklepach:Kiedy w ostatnim czasie zdobywałaś szczyty w górach? Przypomnij sobie wakacje z rodzicami, wycieczkę szkolną, wycieczkę z przyjaciółmi, ostatnio zdobyty szczyt. Z wielkim prawdopodobieństwem pragniesz powrócić w góry, albo sobie nie wyobrażasz bez nich życia? Książka ta jest dla Ciebie pod jednym warunkiem, że jesteś... kobietą.


  Chociaż niektórzy nawet aktualnie myślą, że góry nie są dla kobiet, a  wycieczki w wykonaniu pięknej płci to ekspedycja w szpilkach na Giewont  lub w pełnym makijażu na Spitsbergen, to autorka przedstawia, że kobieta w górach mogą stać się szczęśliwa, bezpieczna i spełniona. Jeżeli posiadasz wątpliwości w temacie ekwipunku turystycznego, diety, stroju czy osobistych możliwości - książka ta rozwiąże je. Odkryj tajemnicę pakowania na  wędrówki po górach piesze, biegowe, skiturowe czy rowerowe, przygotowywania jedzenia i apteczki na każdą porę roku.
 
  Nie daj sobie wmówić, że góry to nie jest babska sprawa!
 
  "Od moich znajomych biegaczy słyszę coraz częściej, że uciekają w góry. Przemawiają, że "klepanie" kilometrów po ulicach już im się znudziło, że hasanie po górach to wyższy stopień wtajemniczenia. Krajobrazowe doznania lepsze be porównania, trening bardziej ciekawy i bardziej wymagający. Tych, którzy przygotowują się oprócz tego   gatunku przebieżek  lub chcą skosztować   pozostałe aktywności górskie, przekazujemy w dobre ręce. Natalia Tomasiak zna się jak mało kto nie tylko na bieganiu po górach, lecz i cieszących się dużą popularnością w ostatnim czasie trekkingu i skiturach. Do kompletu dodaje  też rower. Książka ta to  autentyczne kompendium wiedzy w temacie najpopularniejszych sportów turystycznych w kobiecej wersji. Polecam styl pisania Natalii."